Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

Filia SP2 – KARNAWAŁ

„Od Trzech Króli po ostatki

wszędzie bale i prywatki.

Piękne stroje, dziwne maski

śpiew, tańce i oklaski.

Od dziadunia, aż po malca

każdy chce zatańczyć walca

wszyscy bawią się wspaniale,

jak co roku w karnawale.”

 

3 lutego 2015 roku Rada Rodziców Filii SP2 zorganizowała dla społeczności szkolnej wspaniały bal karnawałowy. Na dużej Sali OSP na Błądzonce tańczyły najmłodsze przedszkolaki oraz starsi uczniowie. Rytmiczna muzyka i znane przeboje w wykonaniu zespołu muzycznego zachęciły do tańca dzieci i wychowawców. Podczas zabawy wybrana została „Królowa Balu” – Victoria Torini oraz „Król Balu” – Dawid Działowy, którym wręczono złote korony i nagrodzono gromkimi brawami. Przeprowadzono różne konkursy z nagrodami, można było wygrać samochód (to nic, że był bardzo malutki – zabawkowy, ale za to własny). Nagle i niespodziewanie zapachniało pysznymi zapiekankami, które dzieci jadły z apetytem i nabrały dalszej ochoty do zabawy. Na parkiecie królowały wspaniałe karnawałowe postaci, które tańczyły korowody, kankany i tańce wg. własnych inspiracji twórczych. Na pożegnanie każdy uczestnik balu otrzymał paczkę ze słodkościami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

balony

strzałka do góry