Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

Filia SP2 – Dzień jabłka

30 października 2015r. w naszej szkole było zdrowo i kolorowo. W ramach programu zdrowotnego odbył się dzień jabłka. Uczniowie i nauczyciele przyszli ubrani w „jabłkowe” kolory lub z jabłkowymi akcentami a na przerwach w ramach drugiego śniadania zajadali się tymi zdrowymi i smacznymi owocami. Ponadto wszyscy obejrzeli prezentację o bezpiecznej i higienicznej pracy podczas przygotowania posiłku. Uczniowie klasy VI w zabawny i bardzo czytelny sposób przedstawili typowe błędy, których powinniśmy unikać przy pracy w kuchni. Dwa zespoły przygotowywały sałatkę owocową – jeden bez zachowania podstawowych zasad higieny a drugi zgodnie z zasadami. Całość opatrzona była zabawnym komentarzem prowadzącego, który w nagrodę został poczęstowany sałatką. Prezentacja bardzo zaciekawiła uczniów zarówno starszych jak i najmłodszych.

Galeria zdjęć – Dzień jabłka

strzałka do góry