Filia SP2 – Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, w której uczestniczyła pani Dyrektor i pani Wicedyrektor, nauczyciele, uczniowie, pracownicy obsługi oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Uczniowie klasy trzeciej pod kierownictwem Iwony Bucały przygotowali program artystyczny, w którym dziękowali nauczycielom za poświęcenie, czas i cierpliwość, za gorące serca i pomocne dłonie, za trud włożony w ich wychowanie, za dar nauki i cierpliwe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy. Były również życzeń od Rady Rodziców i Pani Dyrektor. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu całej społeczności uczniowskiej wręczyli nauczycielom kwiaty a Pani Dyrektor nagrodę wyróżnionemu nauczycielowi i pracownikom obsługi.

Galeria zdjęć – Dzień Nauczyciela 14 X 2015