SAM_6009

W dniu 12.10.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela).

Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 2 pod kierunkiem wychowawczyni Jolanty Trzebuniak. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie akademii głoś zabrała p. Dyrektor Małgorzata Peć, która odczytała życzenia skierowane do nauczycieli przez Burmistrza Miasta p. Stanisława Lichosyta. Podziękowała również za dotychczasowe zaangażowanie i pracę zarówno nauczycielom, pracownikom szkoły, jak i Radzie Rodziców. Życzyła wszystkim wielu sił i wytrwałości. Pod koniec p. Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom.

Uczniowie klasy II wręczyli wszystkim nauczycielom piękne upominki – serduszka.

SAM_6007

J. Trzebuniak