DZIEŃ DZIECKA

W dniu 29 maja 2014 w parku przy zamku suskim odbył się piknik z okazji dnia dziecka dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej.

Wszyscy uczniowie spędzili ten dzień w wyjątkowy sposób, nie zabrakło atrakcji dla nikogo.

Rada Rodziców zafundowała dla dzieciaków niezapomnianą zabawę na dmuchanych atrakcjach. Uczniowie bawili się na zjeżdżalniach dmuchanych, zamku do skakania, a co odważniejsi próbowali swoich sił na ścianie wspinaczkowej.

Zorganizowano także konkursy dla  utalentowanych dzieci. Był konkurs śpiewu oraz plastyczny konkurs pt. „Dzieci Świata”.  Powodzeniem cieszyły się również gigantyczne bańki mydlane, które uczniowie mogli puszczać przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Poza doskonałą zabawą nie mogło oczywiście zabraknąć poczęstunku. Przy pysznej kiełbasce z grilla i słodkościom miło upływał czas, a na finał wszyscy rozkoszowali się pysznymi lodami.

Taki dzień to prawdziwy DZIEŃ DZIECKA!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.