Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

APEL

W dniu 15 grudnia 2014 roku o godzinie 20.25 w TVP 1 rozpocznie się transmisja koncertu charytatywnego „Serce dla Dzieci”. Organizatorem koncertu jest TVP 1 oraz wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska. W koncercie wystąpią gwiazdy muzyczne:
Olga Bończyk, Margaret, Patrycja Markowska, Anna Wyszkoni, Zbigniew Wodecki, Bracia Cugowscy, Pectus i Perfect.
Celem tego wyjątkowego koncertu jest zebranie środków finansowych na leczenie ośmiorga ciężko chorych dzieci.
Wśród nich jest Kamil Pochopień – uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej. Kamil w 2013 roku rozpoczął walkę o życie.
Nowotwór złośliwy zaatakował lewą stopę dziecka. Nowotwór zaatakował również płuca i wątrobę. Od momentu zdiagnozowania choroby Kamil jest poddany intensywnemu i wyczerpującemu leczeniu onkologicznemu. W maju 2014 roku przeprowadzono zabieg amputacji nogi na wysokości pod kolanem. Kamil bardzo dzielnie walczy ze swoją chorobą – jest cierpliwy, silny i zdeterminowany. Dla Kamila jedyną szansą na powrót do normalnego życia jest zakup protezy, której koszt wynosi około 48 tysięcy złotych. Kosztowna proteza pozwoli spełnić marzenie Kamila – zagrać w piłkę z kolegami… jak kiedyś.
Możemy pomóc spełnić marzenie Kamila wysyłając sms pod nr telefonu 73643 o treści SERCE, a także wpłacając dowolną kwotę na konto: 33 1880 0009 0000 0011 0211 4002 z dopiskiem SERCE.
strzałka do góry