Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

AKCJA „SPRZĄTANIE ŚWIATA”

        W dniu 17 września 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 2 i jej Filii odbyła się coroczna akcja „Sprzątania świata”.

Zaopatrzeni w worki i rękawiczki uczniowie obu szkół porządkowali wcześniej wyznaczone tereny. Słoneczna pogoda sprzyjała przedsięwzięciu, a uśmiechnięte buzie świadczyły o zadowoleniu z pożytecznie i aktywnie spędzonego czasu.

Tegoroczne hasło akcji „Wyprawa – poprawa” po raz kolejny uświadomiły nam, że porządkowanie najbliższego otoczenia to doskonała lekcja poszanowania i wspólnej odpowiedzialności ze środowiska.

       Wszyscy uczniowie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w podsumowaniu akcji, która odbędzie się 19 września 2015 r. o godz. 11.00 na płycie rynku. Na uczestników czekają różnorodne konkursy i atrakcyjne nagrody.

                                                                                                                  Zapraszamy

 

strzałka do góry