SP2 – konkurs plastyczny „STOP WYPALANIU TRAW” rozstrzygnięty!

images

6 czerwca 2019 r.  w Urzędzie Miasta w Suchej Beskidzkiej wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom IV Konkursu Plastycznego „Stop wypalaniu traw”.

W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta Sucha Beskidzka w dwóch kategoriach wiekowych:

• I grupa – uczniowie klas I – IV szkoły podstawowej,
  • II grupa – uczniowie klas V – VIII szkoły podstawowej oraz uczniowie klas III gimnazjum.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 zajęli wysokie miejsca.

W I kategorii wiekowej tj. do IV klasy podstawowej:

• drugie miejsce zajął: Borys Włoch  z kl.I,
  • wyróżnienie: Antoni Stachoń z kl.III.

W II kategorii wiekowej tj. od  V klasy podstawowej:

• dwa pierwsze miejsce zajęli: Anna Pustułka z kl.VII oraz Kacper Pytraczyk z kl. VI.

Laureaci i osoby wyróżnione otrzymali dyplomy uznania i nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom  za udział w konkursie. Cieszymy się, że dzieciom i młodzieży w Suchej Beskidzkiej nie są obojętne losy otaczającej nas przyrody, w tym zagrożenia wynikające z wypalania traw.

W. Habowska